دانلود فیلم بزرگسالان, دانلود فیلم ایرانی, دانلود سریال

فیلم های منتشر شده
 • فیلمهای کمپانی برازرس


   

  دانلود فیلم بزرگسالان ( بیوگرافی Rebel Lynn )

  موضوع : بازديد : 61 بازدید بار 6 اکتبر 2020

  دانلود فیلم بزرگسالان ( بیوگرافی Rebel Lynn )

  دانلود فیلم جدید خارجی

  فیلمستان بزرگترین سایت دانلود فیلم

  Rebel Lynn 2 200x300 1 دانلود فیلم بزرگسالان ( بیوگرافی Rebel Lynn )

  Name Rebel Lynn, Isla
  Born November 25, 1996 in Aurora, Colorado, USA
  Height 5 ft 2 in (158 cm)
  Weight 99 lbs (45 Kg)
  Measurements 32A-26-32
  Number of Movies 30+

  Rebel Lynn – زندگی و مشاغل پورنو
  زندگی قبل از پورنو
  Rebel LynnRebel در یک خانواده بزرگ ، از 9 خواهر و برادر بزرگ شد. پدر و مادرش طلاق گرفته اند و او دوران کودکی خود را در رفت و برگشت بین دو خانه گذرانده است. او در یک شهر کوچک در کلرادو زندگی می کرد ، اما دوست نداشت که همه در آنجا یکدیگر را بشناسند. شورشی در 16 سالگی به دلیل دوست پسر دبیرستانش ، بكارت خود را از دست داد. قبل از پورنو او با حدود ده پسر و چند دختر خوابیده بود.
  حرفه پورنوRebel Lynn 11 440x336 1 400x305 دانلود فیلم بزرگسالان ( بیوگرافی Rebel Lynn )
  هنگامی که او در وسط دبیرستان بود ، او تحصیل را رها کرد و از خانه خود خارج شد. او به خانه ای در واشنگتن که مادرش در آن زندگی می کرد رسید و در آنجا اقامت گزید تا 18 ساله شد. در این مدت او یک مرحله وحشی را پشت سر می گذاشت و این زمانی است که شروع به وب کم در Chaterbate کرد. از این طریق او پول زیادی به دست آورد. او عاشق این کار بود و بسیار سرگرم بود. در حالی که او به عنوان مدل وب کم کار می کرد ، پیامی را در یکی از برنامه های خود در شبکه های اجتماعی دریافت کرد و آن را یک آژانس ارسال کرد. آنها از او پرسیدند که آیا او علاقه مند به شروع صنعت کار است. او فکر کرد و تصمیم گرفت آن را انجام دهد. هنگامی که او به مادرش در مورد ایده خود برای تبدیل شدن به یک ستاره پورنو گفت ، مادرش در ابتدا خندید ، اما سپس او ایمیل های الکترونیکی را به او نشان داد ، به او ثابت کرد که جدی است. نام ، که پیشنهاد دوست دخترش ناتاشا استار بود. به عنوان دختری که دائماً علیه چیزی شورش می کرد ، امری طبیعی بود و با نام میانی او (لین) مطابقت داشت. او اولین مقعد خود را برای Tushy و Greg Lansky شلیک کرد. تاکنون او در انفرادی ، استمنا، ، نوجوان ، سه نفری ، POV ، مقعد ، آماتور و اسارت ظاهر شده است. در حالی که او هنوز وب کم بود ، با یک پسر در ارتباط استاد / حیوان خانگی بود. شورشی اظهار داشت که این یک رابطه سرگرم کننده بود که او را برای حرفه پورنویسی (اسارت ، تسلیم و انواع آزمایش ها) آماده کرد. او در دوران نوجوانی بسیاری از پورنو تماشا می کرد و طرفدار جیمز دین بود. به لطف حرفه پورنویسی اش ، او توانست با او فیلمبرداری کند.
  زندگی شخصیRebel Lynn 4 200x300 1 دانلود فیلم بزرگسالان ( بیوگرافی Rebel Lynn )
  شورشی اعلام کرد که او یک دوجنس است که بیشتر به سمت جنس مرد متمایل است ، از تستوسترون و سلطه لذت می برد ، اما در عین حال نمی خواهد کاملا از رابطه جنسی با زنان منصرف شود. او به مردان اعتماد به نفس علاقه مند است و بسیار مورد علاقه ایتالیایی ها و بچه های یهودی است. شورشی مردانی را دوست دارد که می توانند او را بخندند و افراد خوبی هستند. وقتی به دختران می آید او دختران باهوش و خوب را دوست دارد. او زمان زیادی را به تماشای Netflix می گذراند ، اما همچنین عاشق بازی های ویدیویی بود. در اوقات فراغت او عاشق خواندن است و می نویسد. او به عنوان یک بیست ساله معمولی عاشق بیرون رفتن با دوستان است و از رقص و مهمانی لذت می برد.

 • منوی فیلمستان

   

  help  buy-account

  تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 0 نظر

 • برای تماشا فیلم های سایت نیاز به خرید اشتراک ویژه می باشد.برای خرید کلیک کنید